IV Bal Charytatywny

plakat IV bal 2017Stowarzyszenie Tęczowy Dialog już po raz czwarty staje się organizatorem Balu Charytatywnego, który odbędzie się dnia 14.01.2017r. o godz.2000. Hotel Restauracja „Mały Młyn” (nowa sala), ul. Gdyńska 5 w Stargardzie. Wstęp to koszt 350 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt złotych) od pary.

Okoliczność ta stanowić będzie nade wszystko sposobność do zebrania potrzebnych środków finansowych niezbędnych do rehabilitacji i pomocy Karolince. Dziecko posiada implant słuchowy Nucleus6 z procesorem dźwięku CP910 i CP 920 firmy Cochler. Jest to implant najnowszej generacji, jego moc jest pięciokrotnie większa niż poprzedniego modelu. Dzięki zainstalowanemu w nim oprogramowaniu można powiedzieć, że urządzenie samo funkcjonuje dobierając odpowiednie dźwięki. A co za tym idzie, daje to większe możliwości rozwoju dziecka. Karolinka musi jeszcze nauczyć się korzystać z niego. Kluczowe jest pierwsze 18 mies. po implantacji. Dlatego tak ważna jest rehabilitacja logopedyczna, surdologopedyczna i pedagogiczna. Dzięki wsparciu specjalistów i ciężkiej pracy już widzimy pierwsze efekty.

Rodzice dzięki swej determinacji i pomocy darczyńców ponieśli koszt zakupienia implantu oraz jego części niezbędnych do prawidłowego działania. Ten koszt to ponad 130 tys.

Aktualnie nastąpił czas trudnej i kosztownej rehabilitacji. Ze względu na poniesione przez rodziców wydatki sfinansowanie skutecznej rehabilitacji jest utrudnione.

Pomóżmy Rodzicom i wesprzyjmy Karolinkę w skutecznym dalszym leczeniu. Dajmy usłyszeć się Karolinie!
Próba szukania źródeł wsparcia finansowego jest dla rodzin chorych dzieci często ogromnym wyzwaniem i odwagą, dlatego wierzymy, że świadomość wielkości potrzeb, pobudzi ludzi dobrej woli i pozwoli odnaleźć w sobie pokłady międzyludzkiej solidarności. Jest to również wspaniała okazja do wspólnej zabawy, podczas której przewidziane są dla gości liczne, umilające wieczór atrakcje, różnorodne występy artystyczne i wiele innych.

Stowarzyszenie zwraca się do Państwa z prośbą o życzliwe wsparcie naszego przedsięwzięcia. Wyrażamy gotowość do przyjęcia w formie darów, czyli tzw. „cegiełek” przedmiotów bądź usług. Istnieje również możliwość wsparcia finansowego poprzez przelew na konto bankowe Stowarzyszenia (nr.: 97 1140 2004 0000 3202 7514 6876)